Kupuj i śpij spokojnie. U nas zyskujesz aż 45 nocy bezpłatnego testowania materaca!

Tapczan – mebel wielozadaniowy

23 października, 2023,

Zimno, zimniej, bardzo zimno. Coraz chłodniejsze wieczory zachęcają do spędzania czasu w domowym zaciszu. Okres jesienno-zimowy to niewątpliwie wyzwanie dla rodziców. Jak zaaranżować przestrzeń pokoju dziecięcego, jeśli nie dysponujemy dużą powierzchnią? Łóżko, czy sofa? Oto jest pytanie, które spędza wielu rodzicom pragnącym jak najlepiej wyposażyć pokój latorośli. Odpowiedź jest jedna: tapczan. Ten wielozadaniowy mebel w ciągu dnia będzie miejscem zabawy i spotkań z przyjaciółmi, a wieczorem zamieni się w komfortową powierzchnię do spania.

tapczan 4

Tapczan, słowo, który wydaje się reliktem przeszłości, jednakże współczesne tapczany są synonimem nowoczesności i świetnego designu. Mogą być nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia wnętrza, ale też elegancką ozdobą aranżacji. Zgodnie z filozofią snu Matinee stworzyliśmy kolekcję łóżek tapicerowanych z pojemnikiem dla młodzieży, które zadowolą nawet najbardziej wymagające młode gusta.

tapczan szary 1 6528f8e6ce6b9
Porządek młodzieżowego świata

Życie młodych ludzi podlega ciągłym przemianom. Zmieniają się zainteresowania, poglądy, emocje. Tapczan to mebel, który dostosuje się do tej zmienności, dzięki czemu pokój Twojego dziecka może podlegać nieustannym przeobrażeniom. Uniwersalny design stwarzający nieograniczone możliwości aranżacyjne oraz możliwość personalizacji sprawiają, że tapczany Matinee to odpowiedź na potrzeby młodych osób. Czarny, grafitowy, a może różowy? Dzięki funkcjonalności i świetnej prezencji słowo tapczan zyskuje zupełnie nową jakość stając się niezbędnym elementem wyposażenia każdego modnego pokoju młodzieżowego.

Szukasz najlepszej poduszki 1

Twoje miejsce

Niepotrzebne akcesoria, ulubione koce, cenne pamiątki – te wszystkie rzeczy stanowią element świata młodych osób, a jednocześnie potrzebują miejsca do ich przechowywania. W niewielkich pokojach może to stanowić problem, bowiem poupychane w każdym kącie rzeczy stwarzać wrażenie chaosu i nieładu. Projektując naszą linię tapczanów wczuliśmy się w potrzeby młodych użytkowników i ich rodziców. Dlatego każde łóżko wyposażyliśmy w duży pojemnik na pościel, w którym zmieszczą się nie tylko pościele i akcesoria do spania, ale również inne rzeczy, których nie chcemy mieć w zasięgu wzroku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do kasy
Brak produktów w koszyku!