Wiosną rabaty rosną! Zakupy teraz nawet o 70% taniej i z darmową dostawą.

O nas

Kilka słów o nas

 

Za marką Matinee stoi wiele lat doświadczenia, dzięki którym dobrze wiedzieliśmy, czego potrzebują nasi klienci. Wychodzimy z założenia, że nie trzeba wybierać pomiędzy jakością, funkcjonalnością i designem — można mieć wszystko. 

Zaczęliśmy od tworzenia materacy, systematycznie budując nowoczesne zaplecze produkcyjne i zbierając wykwalifikowaną kadrę. Ciągle się rozwijamy i dziś zajmujemy się też produkcją wysokiej jakości łóżek tapicerowanych.  

Naszą misją jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Chcemy dostarczać im wysokiej jakości materace i łóżka, które odpowiadają na ich indywidualne potrzeby. 

Szymon i Justyna, Współzałożyciele

Co nas wyróżnia

Używamy najlepszych materiałów

Dla nas najwyższa jakość jest standardem. Wszystkie nasze łóżka i materace produkujemy w Polsce z najlepszych materiałów i dlatego wiemy, że możemy być dumni z każdej sztuki, która opuściła magazyn.

Lubimy rozmawiać z klientami

Pasjonujemy się tym, co robimy i zależy nam, żeby każdy nasz materac i każde łóżko było dopasowane do potrzeb klienta, dlatego nasi specjaliści chętnie odpowiadają na pytania i dzielą się swoją wiedzą.

Wprowadzamy nowe trendy 

Dbamy też o estetykę. Współpracujemy z projektantami, wciąż poszerzając nasz katalog po to, by szeroki wachlarz modnych tkanin i nowoczesny design naszych mebli zdobiły wnętrza i wyznaczały trendy.

Przejdź do kasy
Brak produktów w koszyku!