Wiosną rabaty rosną! Zakupy teraz nawet o 70% taniej i z darmową dostawą.

Porozmawiaj z fizjoterapeutą

Darmowa konsultacja dla klientów Matinee

Nie wiesz, jaki materac będzie dla Ciebie najlepszy? Zastanawiasz się, jaką twardość wybrać, żeby pozbyć się bólów kręgosłupa? Zadzwoń do naszego specjalisty, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże Ci dobrać materac, który na dobre odmieni jakość Twojego snu. 

Szukasz materaca dla siebie, swojego dziecka lub osoby starszej? Nasz fizjoterapeuta rozwieje wszelkie wątpliwości i doradzi, jaki materac da Ci zdrowy, mocny i dobry sen.

Fizjoterapeuta Matinee pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-15.00. Zapraszamy do wypełnienia formularza w celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu. 

Zaplanuj konsultację

Krok 1: Umów rozmowę   

Wybierz dogodną dla siebie datę i godzinę naszej rozmowy w porze pracy naszego eksperta. 

Krok 2: Przygotuj pytania

Wypunktuj kwestie, w których potrzebujesz rozwiać wątpliwości.

Krok 3: Zapytaj naszego eksperta 

Porozmawiaj z naszym fizjoterapeutą, który pomoże Ci wybrać najlepszy materac.

Często zadawane pytania


W doborze materaca największą rolę odgrywa wywiad, który nasz specjalista z Tobą przeprowadzi. Informacje takie jak wiek, waga, wzrost, przebyte schorzenia i ogólny stan zdrowia są niezwykle istotne, bo w znacznej mierze to od nich zależy rodzaj materaca, który będzie dla Ciebie najlepszy. Ważne są także twoje preferencje odnośnie twardości materaca i pozycji, w jakiej śpisz.

Nie ma określonego czasu, przeznaczonego na rozmowę. Przeważnie jest to od 20 do 40 minut. Zawsze staramy się, żeby przeprowadzony wywiad był jak najbardziej rzetelny i żeby rozmowa rozwiała wszystkie wątpliwości.

Konsultacja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

Nie, nie trzeba. Konsultacja odbywa się przez telefon. Kamera nie jest do niczego potrzebna. Nasz ekspert dokonuje analizy indywidualnych potrzeb dotyczących materaca na bazie danych uzyskanych w ramach przeprowadzonego wywiadu na temat, sylwetki, nawyków, i ewentualnych chorób.

Przejdź do kasy
Brak produktów w koszyku!