Kupuj i śpij spokojnie. U nas zyskujesz aż 45 nocy bezpłatnego testowania materaca!

Testuj materac przez 45 dni!

Kup MATERAC idealny dla Ciebie

Nie jesteś pewny swojego wyboru? Bez obaw! Masz aż 45 nocy, aby przetestować nowy materac. Jeśli się okaże się za twardy lub zbyt miękki – możesz go wymienić na inny!

Oferta dotyczy tylko wymiarów typowych oraz zakupu 1 szt. materaca.
Klient może skorzystać z tylko jednej darmowej wymiany materaca, każda kolejna będzie realizowana odpłatnie.

Przeczytaj regulamin promocji.

Krok 1: Kup materac

Kup dowolny materac z naszej oferty.

Krok 2: Testuj materac

Masz, aż 45 nocy na przetestowanie materaca.

Krok 3: Zatrzymaj lub wymień

Wymieniasz? Odeślij nam materac i wybierz inny.

Często zadawane pytania


Akcja ,,Testuj materac przez 45 dni,, obejmuje wszystkie materace z naszej oferty z wyjątkiem produktów z zakładki outlet. Możliwość testowania przewidziana jest dla materacy w standardowych rozmiarach. Co to znaczy? Jeśli wykonamy dla Ciebie materac na specjalne zamówienie o nietypowych rozmiarach nie możesz go już zwrócić. Pamiętaj również o tym, że bezpłatnie przetestować możesz tylko jeden, wybrany materac.

Koszt odesłania materaca ponosimy my, ale tylko w przypadku, gdy zwracasz produkt ze względu na to, że okazał się zbyt twardy lub za miękki. Jeśli przyczyną zwrotu towaru jest źle dobrany rozmiar materaca, koszty przesyłki pokrywa Klient. W przypadku, jeśli zdecydujesz się na odesłanie nam materaca pamiętaj o tym, by właściwie zapakować i zabezpieczyć paczkę.

Decyzja o zwrocie materaca nie powinna być pochopna. Jedna lub dwie noce to za mało, by właściwie ocenić, czy wybrany model spełnia Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że Twoje ciało potrzebuje czasu na adaptację, żeby przyzwyczaić się do nowej powierzchni spania, dlatego proponujemy aż 45 dni testów.

Jak najbardziej! Właściwy test materaca wymaga jego rozpakowania, więc bez obaw możesz rozpakować materac i spać na nim przez kilka, a nawet kilkadziesiąt nocy. Jeśli w okresie do 45 dni okaże się, że wybrany przez Ciebie model nie spełnia Twoich oczekiwań wypełniasz formularz, a my wysyłamy do Ciebie kuriera. Pamiętaj, by dobrze zabezpieczyć paczkę przed nadaniem, żeby towar nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.

Materac możesz odesłać w całości już po jego rozprężeniu, nie ma konieczności jego ponownego rolowania. Wystarczy odpowiednio zapakować i zabezpieczyć paczkę.

Z uwagi na duże gabaryty paczki, żeby odebrać od Ciebie materac musimy zorganizować kuriera, który zajmuje się przewozem przesyłek wielkogabarytowych. Dlatego taka procedura zwrotu materaca może trwać do 10 dni roboczych.

Przejdź do kasy
Brak produktów w koszyku!