Kupuj i śpij spokojnie. U nas zyskujesz aż 45 nocy bezpłatnego testowania materaca!

Ranking materacy

4 października, 2023,

Najlepszy materac, czyli jaki? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, bowiem w tym przypadku najlepszy to taki, który jest najbardziej dopasowany do indywidualnych potrzeb. Czy istnieje, więc jeden materac dobry dla wszystkich użytkowników? Zdecydowanie nie! Każdy Klient to inne potrzeby. Jednak są materace, które polubiła większość osób, która odwiedziła naszą stronę. Poznajcie bliżej materace najczęściej wybierane podczas zakupów w Matinee. 

 

Materac Komedy – materac dla zmieniających się potrzeb

 

Wybór materaca dla młodych, aktywnych osób nie jest prosty, bowiem potrzeby dorastających użytkowników ulegają ciągłym przeobrażeniom. W Matinee modelem najczęściej kupowanym dla młodzieży jest materac Komedy. Dwie strony twardości ( czyli średniotwarda i twarda), stabilny rdzeń z profilowanej pianki HR oraz rozpinany pokrowiec to tylko niektóre z cech charakterystycznych tego modelu, które sprawiają, że świetnie sprawdza się on w pokojach młodzieżowych. To wybór, który posłuży Twojemu dziecku przez lata.

 

MATERAC KYSMET

Zobacz materac Komedy

 

Materac hybrydowy Kysmet – dwie strony komfortu

 

Jednym z docenianych przez naszych Klientów produktów jest materac Kysmet, który oferuje użytkownikom dwie niezależne strony spania o twardości średniomiękkiej (H2) i średniotwardej (H3). W czym tkwi tajemnica jego sukcesu? Połączenie wkładu sprężynowego multipocket z warstwą maty termoelastycznej to sekret komfortowego snu, który zapewni odpoczynek nawet po najcięższym dniu. Użytkownicy wśród atutów materaca  wymieniają strefowany wkład sprężynowy, który zaapewnia właściwie podparcie kręgosłupa. Istotne jest również to ,że Kysmet posiada dwie strony, które są można określić, jako lato-zima. Pianka visco ma właściwości otulające i świetnie sprawdza się zimą, zaś przewiewny lateks zapewnia komfortowy odpoczynek w upalne dni. Kysmet to materac, który stworzyliśmy troszcząc się o zdrowy sen, bowiem zawarta w jego wypełnieniu warstwa lateksu nadaje konstrukcji właściwości ortopedyczne. 

MATERAC KYSMET 1

Zobacz materac Kysmet

 

Materac Rada – nasza rada w sprawie dobrego snu

Rada to nasz hit, którzy pokochali Klienci szukający przepisu na dobry sen. Kupujesz jeden materac, a zyskujesz aż dwie powierzchnie spania. Możesz wybierać pomiędzy stroną średniotwardą (H3), a twardą (H4) w zależności od aktualnych potrzeb i preferencji. Wystarczy obrócić materac o 180 stopni. Rada to materac bardzo uniwersalny, zyskujący aprobatę większości użytkowników. Wszystko za sprawą przewiewnego pokrowca, pianki wysokoelastycznej i wkładu kieszeniowego z 262 sztukami sprężyn na m2. 

 

MATERAC KYSMET 2

Zobacz materac Rada

 

Materac Hardjo – przepis na twardy sen

 

Hardjo to ulubiony materac osób szukających ekstremalnie twardej powierzchni spania. Ten model został wzmocniony  z obu stron matą kokosową o grubości 1 cm. Sprężysta pianka poliuretanowa, wkład sprężynowy o podwyższonej twardości i stabilna pianka zabezpieczająca krawędzie tworzą kompilację, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników ważących ponad 100 kilogramów. Wzmocniony pakiet sprężyn zbudowany na bazie pogrubionego aż do 2 mm i podwójnie hartowanego drutu sprawia, że materac pozostaje odporny nawet na duże obciążenia przez długie lata. 

 

MATERAC KYSMET 3

Zobacz materac Hardjo

 

To jeszcze nie koniec. Oprócz absolutnych hitów sprzedażowych mamy jeszcze setki innych modeli, które codziennie zdobywają aprobatę kolejnych wyspanych użytkowników. Więcej naszych materacy na dobry sen znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do kasy
Brak produktów w koszyku!