Kupuj i śpij spokojnie. U nas zyskujesz aż 45 nocy bezpłatnego testowania materaca!

Materac na prezent

8 grudnia, 2023,

Jaki jest idealny pomysł na świąteczny prezent? Taki, który będzie służył obdarowanemu przez cały rok. Dlatego materac może okazać się idealnym upominkiem dla bliskiej ci osoby zapewniając jej komfortowy sen przez 365 dni w roku. Jak odpowiednio dobrać model dla osoby, która ma otrzymać taki wyjątkowy prezent? Mamy kilka podpowiedzi, dzięki czemu tegoroczny zdobędzie szczególną sympatię wszystkich obdarowanych.

Na początek przyjrzyjmy się dokładnie osobie, której chcemy sprawić prezent. Materac to prezent bardzo personalizowany. Dlatego powinien być dobrze przemyślanym zakupem, który będzie odpowiadał indywidualnym preferencjom obdarowanego.
Na początek odpowiedzmy sobie na pytanie ile ważą osoby ,które miałyby użytkować materac. Pomocna w tym zakresie będzie nasza skala twardości wskazująca jakie widełki ciężkości mieszczą się w poszczególnych zakresach oznaczonych od H2 ( średnio miękki) do H5 ( bardzo twardy).

Projekt bez nazwy3

 

Rozmiar ma znaczenie

Przed dokonaniem zamówienia warto się też dowiedzieć się, jaki wymiar będzie odpowiedni. W naszym sklepie posiadamy standardowe rozmiary materacy, które będą pasowały do typowych łóżek wśród których najpopularniejszym rozmiarem jest 160×200. Jednak skala wyboru jest znacznie większa można więc możesz wybierać pomiędzy wymiarami od 80×200 aż do 220×200.
Piankowy czy sprężynowy?

Warto w luźnej rozmowie zapytać osobę, której chcemy podarować materac, czy preferuje modele sprężynowe czy piankowe. Pozwoli to przynajmniej ramowo określić preferencje osoby, której chcemy sprawić prezent. Nasz bliski nie ma określonych upodobań w kwestii materacy? Nic nie szkodzi, nasz doradca po krótkiej rozmowie na temat osoby obdarowywanej, jej trybu życia, nawyków i wieku, postara się dopasować najwłaściwszy model.

Materace taniej do 40 na 10 rat 05

Prezent pod wskazany adres

Mikołaj Matinee dostarczy zamówiony materac pod same drzwi. Możesz zamówić go prosto do obdarowywanego, ale wówczas warto uprzedzić osobę, która będzie odbierała przesyłkę, żeby była dostępna dla kuriera. Jeśli chcesz osobiście włożyć materac pod choinkę można też wybrać opcję dostawy do swojego domu. Większość materacy jest rolowanych, więc bez problemu przetransportujesz prezent bezpośrednio do osoby, której chcesz podarować najpiękniejszy prezent – pełne dobrej energii poranki po przespanej nocy.

Materac może być dobrym pomysłem na prezent. Pod warunkiem, że do jego zakupu dobrze się przygotujemy, dzięki czemu obdarujemy naszych bliskich spokojnym i komfortowym snem przez cały rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do kasy
Brak produktów w koszyku!