Kupuj i śpij spokojnie. U nas zyskujesz aż 45 nocy bezpłatnego testowania materaca!

Materac na Black Week 2023

20 listopada, 2023,

Święto zakupów czas zacząć! Materac w ofercie Black Week to okazja, która pozwoli na wysoki komfort odpoczynku bez konieczności znacznego uszczuplania domowego budżetu. W naszej ofercie przygotowaliśmy wysokiej jakości materace piankowe hybrydowe, kieszeniowe, mulitpocket tańsze aż o 70%. Wszystko po to, by spało się lepiej.

Święto Zakupów wywodzi się aż ze Stanów Zjednoczonych. W latach 60. osoby zajmujące się handlem zaczęły używać określenia „Black Fridy”  Jednak nasz jego polski odpowiednik wcale nie jest gorszy od amerykańskiego oryginału. W naszej ofercie starannie wyselekcjonowaliśmy wygodne i wysokiej jakości materace, które pozwolą na spokojny i komfortowy sen.

 

aleo vera 6 1

W naszej strefie okazji znajdziecie m.in. materace piankowe z uwielbianej przez klientów pianki visco oraz sprężystej pianki wysokoelastycznej.  Na Black Week mamy dla Was modele typu multipocket ze strefowanym wkładem sprężynowym z matą kokosową. Taniej o 70% kupicie też materace hybrydowe, które łączą w sobie wkład kieszeniowy z przynajmniej dwoma rodzajami pianek.

Szukasz najlepszej poduszki 4

Wszystkie nasze materace proponowane w promocji Black Week objęte są gwarancją oraz podlegają okresowi 45 dni bezpłatnego testowania. To oznacza, że jeśli twardość materaca okaże się niewłaściwie dobrana, produkt można bezpłatnie zwrócić i otrzymać zwrot gotówki lub dokonać wymiany na inny model.

Szukasz najlepszej poduszki 3
Black Week to doskonała okazja, by zrobić zakupy nie przepłacając. Poznajcie nasze materacowe hity i cieszcie się najwyższym komfortem odpoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do kasy
Brak produktów w koszyku!