Świętujemy Dzień Dziecka! Z kodem KIDS DODATKOWY rabat na łóżka młodzieżowe i tapczany!

Jedno łóżko-wiele możliwości

15 września, 2023,

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich właścicieli niewielkich sypialni. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy czy mały metraż wyklucza stylową aranżację? Otóż nie! Piękne można połączyć z kompaktowym. Jak to zrobić? Poznajcie filozofię aranżacji Matinee. Tajemnica sukcesu w tym przypadku tkwi w wielozadaniowości. Bo nasze łóżka to nie tylko miejsca komfortowego snu, ale również przestrzenie stanowiące centrum domowego świata. 

Projekt bez nazwy 16

Harmonijna lekkość snu

Wiele osób błędnie sądzi, że łóżko tapicerowane to luksus, na który mogą sobie pozwolić jedynie użytkownicy dużych przestrzeni. Nic bardziej mylnego. W filozofii Matinee wychodzimy z założenia, że nie musisz już wybierać. Ważny jest zarówno najwyższy komfort i wielofunkcyjność. Dlatego wszystkie nasze łóżka tapicerowane posiadają duży pojemnik na pościel, w którym można schować wszelkie niezbędne do spania akcesoria. Dzięki temu w każdej, nawet niewielkiej sypialni zapanuje ład i harmonia, która zapewni błogi odpoczynek nawet po najcięższym dniu.

 

Spędzaj czas tak jak lubisz

Niewielkie przestrzenie mogą być wielozadaniowe. Nasze łóżko tapicerowane wcale nie musi być tylko miejscem snu. W ciągu dnia lub wieczorami może przeobrażać się w miejsce pracy czy realizowania pasji. Wygodny, tapicerowany zagłówek stanowi wygodne oparcie, dzięki czemu czas spędzony z książką lub laptopem będzie komfortowy dla naszego ciała.

pilate 6500567690207

Dokładnie w Twoim stylu

Łóżko tapicerowane często jest jedynym elementem wyposażenia niewielkiego wnętrza. Dlatego zrobiliśmy wszystko, by nasze modele stanowiły synonim wyboru. Możesz wybrać tkaninę dokładnie taką, jaka odpowiada Twoim indywidualnym wymaganiom oraz linii stylistycznej wnętrz. Hydrofobowe, przyjazne zwierzętom, łatwo czyszczące. Mamy setki tkanin o różnych fakturach, kolorach i właściwościach. Bo pragniemy, żeby łóżko było nie tylko funkcjonalnym meblem, ale również niebanalną ozdobą.

baretta 6502ae4e89c45

Wstawaj zawsze w dobrym humorze

Dlaczego wybór łóżka tapicerowanego jest lepszą decyzją niż opcja rozkładanej kanapy w przypadku niewielkich wnętrz? Poza świetnym designem, wielofunkcyjnością oraz dużą ilością miejsca do przechowywania łóżka tapicerowane zapewnia również najwyższy komfort odpoczynku, dzięki temu, że możemy dobrać do niego materac dokładnie dostosowany do naszych preferencji. W Matinee myśląc o klientach, którzy chcieliby zakupić łóżko w komplecie z materacem mamy specjalną promocję. Wszystko po to, by Wasz dom był świątynią ducha, ciała i doskonałego designu. 

lamur2 650056730927a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do kasy
Brak produktów w koszyku!