Kupuj i śpij spokojnie. U nas zyskujesz aż 45 nocy bezpłatnego testowania materaca!

Jak wybrać poduszkę?

13 listopada, 2023,

Marzysz o tym, by zasypiać od razu po przyłożeniu głowy do poduszki? Przepis na sukces tkwi w odpowiednim doborze akcesoriów. Właściwie dopasowana poduszka, która zapewni stabilne podparcie dla głowy i szyi zapewniając spokojny sen. Jak dopasować model odpowiadający naszym indywidualnym preferencjom? Mamy kilka wskazówek.

Lekko zapadaj w twardy sen  

Wyobraź sobie niezmąconą powierzchnię wody. Poduszki z innowacyjnymi wkładami typu watergel zapewniają efekt, który przywodzi na myśl unoszenie się na powierzchni ciepłego morza lub oceanu. Innowacyjna pianka watergel z tzw. “efektem wody” zapewnia właściwe podparcie kręgosłupa i uczucie chłodzenia. Poduszki z takim wypełnieniem dopasowują się do kształtu głowy gwarantując komfort odpoczynku. Tego typu modele posiadają właściwości ortopedyczne, świetnie więc sprawdzą się u osób mających dolegliwości bólowe kręgosłupa szyjnego.

Projekt bez nazwy 39
Odetchnij pełną piersią

Pragniemy, by nasze produkty sprzyjały warunkom do efektywnego odpoczynku. Właściwa cyrkulacja  jest ważnym aspektem zdrowego i spokojnego snu, dlatego sercem naszych poduszek są  nowoczesne pianki, które charakteryzują się t wysoką przepuszczalnością powietrza. Ponadto każdy nasz model ubieramy w przewiewny pokrowiec.Kształt snu

Poduszka to nie tylko wypełnienie, ale też kształt. Do wybory pozostaje klasyczny kształt mydełka, który sprzyja odpoczynkowi w każdej pozycji lub profilowany model dopasowany do naturalnych krzywizn głowy i szyi. Taki model najlepiej sprawdzi się w przypadku spania na plecach lub  na boku.  Wybór należy do Ciebie. Wszystko zależy od tego w jakiej pozycji zasypiasz i w jakiej się budzisz.

Projekt bez nazwy 38

 

Higieniczna czystość

Martwisz się, że wybrana poduszka będzie podatna na zabrudzenia? Niepotrzebnie. Wszystkie nasze poduszki wyposażyliśmy w zdejmowane pokrowce, które można łatwo zdjąć i włożyć do pralki. Na dodatek model Shinee jako jedyny wśród dostępnych u nas poduszek można prać w całości razem z wkładem.Poduszka to pozornie niewielki produkt, który ma wielka wagę w kwestii efektywnego nocnego odpoczynku. Dlatego projektując nasze modele opieramy się na doświadczeniu oraz indywidualnych badaniach w zakresie dobrego snu.

Szukasz najlepszej poduszki 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do kasy
Brak produktów w koszyku!