Kupuj i śpij spokojnie. U nas zyskujesz aż 45 nocy bezpłatnego testowania materaca!

Jak przygotować się do rozmowy z fizjoterapeutą?

26 września, 2023,

Za twardy, a może za miękki? Odpowiedź na to pytanie może spędzać sen z powiek. I to dosłownie! Dlatego z myślą o niezdecydowanych klientach przygotowaliśmy możliwość rozmowy z naszym fizjoterapeutą, który pomoże dobrać materac skrojony na miarę Twoich potrzeb. Jak przygotować się do takiej konsultacji, żeby była jak najbardziej efektywna? Mamy kilka wskazówek!

Właściwie pytania to połowa sukcesu

Warto przygotować odpowiedzi na kilka pytań, które są częścią każdej rozmowy z naszym specjalistą. Prześledźmy kluczowe aspekty poruszane podczas rozmowy z fizjoterapeutą, żebyś mógł lepiej zrozumieć cel zadawanych przez naszego specjalistę pytań. Zaczynamy od początku.

Projekt bez nazwy 25

Jaki rozmiar materaca? Aby odpowiednio dopasować wymiary musisz zmierzyć wewnętrzną część ramy łóżka. Pamiętaj, że tutaj znaczenie ma każdy centymetr, więc pomiar powinien być precyzyjny. 

Ile ważysz? Kolejne pytanie będzie dotyczyć Twojej sylwetki. Odpowiedz na nie bez skrępowania. Ta wiedza jest nam potrzebna, by właściwie określić twardość materaca, którego potrzebuje Twoje ciało. Teraz przejdźmy do kluczowego aspektu, czyli spania.  

W jakiej pozycji śpisz najczęściej? Na boku, na brzuchu, a może na plecach? Opowiedz naszemu specjaliście o swoich nawykach. Im więcej będziemy wiedzieli o Twoich preferencjach, tym dokładniej dobierzemy dla Ciebie idealny materac. Jest jeszcze pytanie, które często powoduje zdziwienie naszych klientów. 

Jak odczuwasz temperaturę podczas snu? Dlaczego to ważne? Bowiem niektóre modele mają wypełnienie, które może dodatkowo wzmagać uczucie ciepła , przez co nie sprawdzą się u osób mających problem na przykład z nadmierną potliwością.

Słuchamy naszych Klientów

Ważne są też Twoje pytania. Dlatego przed rozmową wypunktuj kwestie, w których potrzebujesz rozwiać wątpliwości. Nasz specjalista odpowie na każde zagadnienie. Wszystko po to, żebyś mógł spać spokojnie. 

Projekt bez nazwy 26

Zarezerwuj czas

Taka konsultacja trwa zwykle od 10 do 20 minut, dlatego warto zarezerwować sobie czas na spokojną i rzeczową rozmowę. Dzięki temu porada będzie bardziej efektywna, a Twoje kolejne noce spędzone w łóżku wyposażonym w nowy materac spokojne. 

Jak się umówić na konsultację?

Chcesz porozmawiać z naszym fizjoterapeutą i dobrać materac idealnie dopasowany do Twoich preferencji? Skorzystaj z formularza na naszej stronie i poczekaj na telefon. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do kasy
Brak produktów w koszyku!