Darmowa dostawa! Kup materac i testuj go aż przez 45 dni.

Aranżacja sypialni z łóżkiem tapicerowanym

4 września, 2023,

Łóżko to centrum domowego świata. Często jest nie tylko miejscem odpoczynku, ale też zabawy, relaksu, wspólnie spędzanego czasu. To znacznie więcej niż mebel. Dlatego wybór odpowiedniego łóżka stanowi istotną decyzje zakupową. Przygotowaliśmy argumentów, które wyróżniają łóżka tapicerowane na tle innych propozycji.

Łóżko tapicerowane, dlaczego warto?

Łóżko tapicerowane to mebel, który potrafi sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Jeden mebel, wiele możliwości.
Jak wybrać to najlepsze? Doskonały design, duży komfort, pojemnik na pościel i stabilny stelaż – to cechy, które powinien posiadać idealny mebel do spania. W Matinee rozumiemy potrzeby właścicieli małych i dużych sypialni, dlatego stworzyliśmy projekty dedykowane indywidualnym potrzebom.

Wszystko się ułoży – czyli łóżko z pojemnikiem

Łóżko tapicerowane z pojemnikiem to elegancki i nowoczesny mebel, który zapewni błogi odpoczynek. To już ustaliliśmy. A co z funkcjonalnością? Idealne łóżko to też takie, które pomieści wszystkie niezbędne w sypialni akcesoria takie jak pościele czy prześcieradła. Chcesz, żeby w Twojej sypialni zapanował ład i harmonia? Wybierz jedno z tapicerowanych łóżek z pojemnikiem, które pozwoli ukryć nieestetyczne elementy wyposażenia, dzięki czemu nawet niewielka sypialnia będzie prezentowała się atrakcyjnie.
lozko pilate pojemnik 64de110996d71

Solidne oparcie

Miękki zagłówek to nie tylko estetyczny dodatek, ale przede wszystkim element, który zapewni wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Bolesne uderzenie w głowę o mebel? Z łóżkiem tapicerowanym jest to niemalże niemożliwe. Delikatny materiał zabezpieczający ostre krawędzie będzie przede wszystkim wybawieniem dla rodziców małych dzieci. Tapicerowany zagłówek to też sposób na to by zabezpieczyć ściany przed zarysowaniami i zadrapaniami.
lozko cultu wezglowie 64de100a6bd97

Łóżko tapicerowane w małej sypialni

Wiele osób błędnie uważa, że łóżka tapicerowane są dedykowane wyłącznie dużym wnętrzom. Wbrew pozorom tego typu rozwiązanie świetnie sprawdza się też w małych pomieszczeniach. Dlaczego? Otóż łóżko tapicerowane z pojemnikiem to więcej niż mebel do spania. Często zamienia się w miejsce zabawy przeobrażając się w statek kosmiczny lub łódź podwodną lub staje się miejscem relaksu, w którym przeczytasz ulubioną książkę. Dzięki temu w ten sposób zagospodarowana przestrzeń jest wielofunkcyjna. Dodatkowo pojemnik na pościel jest dobrym miejscem do przechowywania akcesoriów. Łóżko tapicerowane z pojemnikiem to dobrze zagospodarowana przestrzeń w każdym centymetrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do kasy
Brak produktów w koszyku!