Poznaj komentarze naszych klientów

Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)
Rodonit

Cieszę się, że wybrałam materac Rodonit. Pianka wysokoelastyczna jest genialna. Zakup przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

(Dorota Jaskrawska )
Polecam.

Zdecydowałam się na wybór materaca z pianką termoelastyczną, skuszona odprężeniem i relaksem. Po ponad miesiącu użytkowania mogę potwierdzić, że faktycznie tak jest! Budzę się wyspana. :)

(Dominika Z. )
Udany zakup

Wygodny, wysoki materac. Śpi się bardzo dobrze.

(Adam Tomczak)
Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)

Co wyróżnia piankę lateksową? Pianka lateksowa to „Ptasie Mleczko” wśród dostępnych komponentów. Wprost rozpuszcza się w ustach, gdy opowiadasz o niej swoim znajomym. Podobny zachwyt nad piankami, to tylko jedno z podobieństw, więc zacznijmy po kolei.

slodka-pianka-lateksowa.jpg

Kolor – delikatny waniliowy kolor pianki został uzyskany z połączenia 20% przetworzonego naturalnego mleczka kauczukowego i 80% lateksu syntetycznego. Taki podział stanowi najlepsze rozwiązanie, gdyż zachowuje wszelkie właściwości lateksu naturalnego ale z niską zawartością białek. W większości przypadków to one powodują u alergików reakcje alergiczne na tworzywa naturalne takie jak; owcza wełna czy końskie włosie. Jednak to nie koniec właściwości antyalergicznych i hipoalergicznych pianki lateksowej. Dzięki dziurkowanej strukturze wyróżnia się ona, dużą zdolnością odprowadzania wilgoci z wnętrza materaca. Zachodząca cyrkulacja powietrza osusza materac z nagromadzonego w czasie snu potu - suche środowisko nie sprzyja rozwojowi roztoczy kurzu domowego. 
ptasie%20mleczko.png

Struktura – W „Ptasim Mleczku” uwalniające się pęcherzyki powietrza tworzą małe dziurki, które nadają mu delikatności, sprężystości i piankowego charakteru – podobnego do tego, który występuje w Open Cell Latex. Dlatego pianka lateksowa świetnie sprawdzi się nie tylko przy dolegliwościach alergicznych, ale także przy doskwierających bólach pleców. Tworzy sprężystą i elastyczną powierzchnię, która bardzo dobrze dopasowuje się do ułożenia kręgosłupa. Nie uciskając go, neutralizuje występujące bóle. Ponadto pianka lateksowa współgra z matą punktowego podparcia (sprężynami kieszeniowymi ) cięższe odcinki ciała otrzymują mocniejsze podparcie, układając ciało w prawidłowej pozycji w trakcie snu. Dodatkowo, wysoka gęstość pianki uzyskana z domieszki lateksu syntetycznego zwiększa jej trwałość (odporność na duży nacisk, odkształcenia i upływ czasu).

lateks.jpg
Przyjemność – po położeniu się na materacu, ciało ogarnia słodka przyjemność. Szczególnie gdy dzień był męczący. Praca fizyczna, długa podróż samochodem, kilka godzin w pozycji siedzącej za biurkiem czy atmosfera która wywołuje stres i napięcia w całym ciele. Delikatność i sprężystość zapewni relaksujący i odprężający sen, gwarantując wypoczęte ciało o poranku.

Pianka szczególnie przypadnie do gustu osobom, które lubią spać na średnio-twardych powierzchniach. Dla jeszcze wyższego komfortu snu, łączymy ją z innym piankami np. podtrzymującą, memory czy wysokoelastyczną lub stosujemy warstwę pianki lateksowej, która wynosi 4 cm wysokości.