Poznaj komentarze naszych klientów

Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)
Rodonit

Cieszę się, że wybrałam materac Rodonit. Pianka wysokoelastyczna jest genialna. Zakup przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

(Dorota Jaskrawska )
Polecam.

Zdecydowałam się na wybór materaca z pianką termoelastyczną, skuszona odprężeniem i relaksem. Po ponad miesiącu użytkowania mogę potwierdzić, że faktycznie tak jest! Budzę się wyspana. :)

(Dominika Z. )
Udany zakup

Wygodny, wysoki materac. Śpi się bardzo dobrze.

(Adam Tomczak)
Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)

Stało się! Dopadło Was zimowe przeziębienie, a może sprawy zaszły za daleko i rozgościła się już grypa? Dla jednych z Was, jest to istne zbawienie. Całodzienne wylegiwanie się w cieplutkim i wygodnym łóżku, spanie do późnych godzin popołudniowych i chwila tylko dla siebie. Fakt, pierwsze dni chorobowego są okropne: gorączka, ból głowy, zatkany nos lub duszący kaszel. Jednakże w następnych dniach, gdy ustąpią dolegliwości, można swobodnie odpoczywać. Dla drugiej połowy społeczeństwa te słowa brzmią niczym wyrok -  tygodniowe leżenie w łóżku, panika kto przejmie obowiązki w pracy, nie wspominając o odpuszczeniu w najbliższych dniach treningu na siłowni, czy lekcji gry na gitarze.

Bez względu na to, do której  grupy się przypisujecie, u większości z Was po 3 dniu choroby pojawia się frustracja i pytanie… co robić z wolnym czasem w łóżku?

Dzień pierwszy to walka z gorączką, w której pomaga sen.

Dzień drugi to już mniej spania, a więcej telewizji i nadrabianie zaległości serialowych / filmowych.

Dzień trzeci to fala lepszego samopoczucia. Nasz organizm objawia się wyższą zdolnością do czynności myślowych. Zaczynam czytać książki lub gazety.

Dzień czwarty, piąty i każdy kolejny to pytanie co robić???

Mam dla Was kilka sprawdzonych wskazówek.
przeziębienie grypa 

1.  Przypomnijcie sobie, kiedy ostatni raz zaglądaliście do albumów ze zdjęciami… zamierzchłe czasy prawda? Może to jest idealny moment by powspominać  dzieciństwo lub minione wakacje. A może w Waszym albumie widnieją puste kartki? Czas spędzony w łóżku, możecie przeznaczyć na szukanie ciekawych zdjęć i stworzenie niepowtarzalnego albumu. Niezastąpiona pamiątka na lata, która przyniesie Wam rozrywkę przy następnych jesienno – zimowym przeziębieniach.  

2. Zróbcie coś dla siebie. W ciągu dnia, trudno znaleźć chwilę dla siebie. Dom, praca oraz rodzina pochłania bardzo dużo czasu. Skupiamy się na rzeczach pilnych, a na relaks nierzadko zostają późne godziny wieczorne. Nasz organizm i umysł jest już zmęczony i oczekuje odpoczynku. Gdy jednak spędzamy któryś dzień w łóżku, nasz organizm jest wypoczęty i chętnie podejmie nowe wyzwania.  Samorozwój to termin, który robi zawrotną karierę wśród naszego społeczeństwa. Dajcie się ponieść modzie. Zastanówcie się, co Wy możecie zrobić dla poszerzenia własnych horyzontów.  Najlepiej zacząć od prostych rzeczy. Może nauka kilku podstawowych słów w języku włoskim, które przydadzą się Wam podczas wyjazdu na narty w Alpy? Może waszą pasją jest gotowanie i na najbliższym przyjęciu zaskoczycie znajomych wiedzą na temat zbawiennych właściwości poszczególnych przypraw, użytych w potrawie.

3. Brakuje Wam adrenaliny i rywalizacji, którą dostarczam Wam praca? Zmierzcie się w internetowych pojedynkach! Rynek oferuje bardzo dużo gier, w których łączysz się z innymi użytkownikami. Możesz pojedynkować się na różnych płaszczyznach i z wieloma osobami na raz. Ja polecam Quizwanie lub Milionerów – pozycje, które odświeżają wiedzę. Candy crush to wciągająca gra pełna zagwozdek, oparta na logistyce w słodkiej oprawie. Dla tych co lubią przygodę i planowanie strategiczne odpowiednia będzie Clash of Clans. Bo kto powiedział, że gry są tylko dla dzieci?

I w ten o to sposób, cudownie minął tydzień w łóżku.