Poznaj komentarze naszych klientów

Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)
Rodonit

Cieszę się, że wybrałam materac Rodonit. Pianka wysokoelastyczna jest genialna. Zakup przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

(Dorota Jaskrawska )
Polecam.

Zdecydowałam się na wybór materaca z pianką termoelastyczną, skuszona odprężeniem i relaksem. Po ponad miesiącu użytkowania mogę potwierdzić, że faktycznie tak jest! Budzę się wyspana. :)

(Dominika Z. )
Udany zakup

Wygodny, wysoki materac. Śpi się bardzo dobrze.

(Adam Tomczak)
Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)

Zakupy online -dlaczego warto się na nie zdecydować! XXI wiek nadaje społeczeństwu, bardzo intensywne tempo. Dużo się dzieje, ciągle coś się zmienia, ludzie żyją szybko. Wyznaczamy sobie coraz więcej zadań w ciągu dnia, a doba zostaje niezmienna -24godzinna. Więc jak ze wszystkim zdążyć? Na ratunek przybywają setki ( jeśli nie miliony) porad/ wskazówek jak oszczędzać czas. Powtarzającą się, jest robienie zakupów przez Internet. Chyba jest to trafna rada, patrząc na wzrost popularności sklepów online.
zakupy-online-2.jpg 

W jaki sposób sklepy online oszczędzają nasz czas?

Wyobraźcie sobie, że chcecie nabyć pewien produkt np. materac. Przedmiot, który ma służyć na długie lata. Jego zakup jest przemyślanym wyborem. Dostosowanym do indywidualnych preferencji nabywcy -tak jak sukienka, czy garnitur. Czyli nie wpadniecie  do „pierwszego lepszego sklepu”, wskażecie palcem „ten” i wyjdziecie. Research rynku (porównanie cen, dostępność asortymentu) przy zakupie stacjonarnym wymaga kilku wizyt, w różnych sklepach. Przemieszczenie się między jednym, a drugim jest czasochłonne. Pokonanie odległości między nimi, korki, brak miejsc parkingowych etc. W Internecie wpisujecie w wyszukiwarkę „materace” i jesteście jednocześnie w kilku sklepach. Prawda, że to oszczędność czasu?

Analizujecie i wybieracie sami, to co dla Was najlepsze.

Będąc w sklepach stacjonarnych wszystkie wytyczne dotyczące produktów musicie albo zapamiętać w głowie, zapisać lub porobić odpowiednie zdjęcia (hmm w każdym sklepie interesuje Was parę modeli materacy, czyli robi się z tego ładna galeria, po czym i tak pogubicie się, co było w którym sklepie). Powstaje duża szansa, że z tej dezorientacji ostatecznie wybierzecie to, co poleci Wam sprzedawca. Często będzie to produkt, który w danym miesiącu jest wyznaczony jako cel sprzedażowy. W sklepie online wszystkie dane macie poukładane na odpowiednich kartach – nic nie musicie zapamiętać, zapisywać ani robić zdjęć. Sami, na spokojnie dokonujecie analizy, a w razie wątpliwości zawsze możecie zadzwonić lub napisać do doradcy zakupowego.

Oszczędzacie nie tracąc na jakości produktu.

Zauważyliście, że w sklepach online jest taniej? Struktura sklepów internetowych nie wymaga sklepu ekspozycyjnego, odpadają wszelkie koszty utrzymania przestrzeni handlowej, logistyki dostaw towaru itd. Wszystkie wymienione czynniki mają wpływ na ostateczną cenę produktu. W sklepie online po prostu ich nie ma.

Sklep dostosowuje się do Waszych możliwości czasowych.

Zdecydowaliście się na sklep internetowy, w którym chcecie dokonać zakupu. Rozważacie jeszcze, który konkretnie model produktu wybrać. Spokojnie, możecie zastanawiać się dowoli. Sklep online jest otwarty 24 na dobę i nikt nie będzie podejrzanie na was patrzeć, jeśli zakochaliście się w produktach i patrzycie na nie, już 5 godzinę. Lubicie się przespać  ze swoją decyzją zanim dokonacie inwestycji? Dobrze, możecie wrócić do sklepu jutro, nie wychodzącą nawet z domu. Zróbcie sobie kawę, usiądźcie w ulubionym fotelu i dokończcie zakupy. Przyjemne prawda?

Ponadto w każdej chwili możesz podesłać link osobie, której chcesz się poradzić. Już nie musisz angażować jej do wspólnej wyprawy po sklepach, czy namiętnie opisywać produkt przez telefon, licząc na jej bujną wyobraźnię.

Komfort testowania we własnym zaciszu.

Będąc w sklepie faktycznie możecie dotknąć i zobaczyć produkt. W wypadku materacy to teoretycznie nawet możecie się na nich położyć. W praktyce bywa tak, że osoby chcące nabyć materac, muskają go ręką sprawdzając, czy jego powierzchnia jest przyjemna. Następnie zaciskają dłoń w pięść i weryfikują jego miękkość / twardość. Nieco odważniejsze osoby, postanawiają na nim usiąść i poskakać niczym na piłce. Bardziej śmiali klienci, nie zwracają uwagi na ukradkowe spojrzenia innych nabywców, kładą się na testowym materacu. Z pleców przewracają się na bok prawy, później lewy i na brzuch, po czym przechodzą do materaca nr 2. Jak myślicie, czy położenie się na kilka minut odzwierciedli realny komfort kilkugodzinnego snu?                                                   Zatem niektóre sklepy online, wyszyły naprzeciw oczekiwaniom klienta i dały możliwość prawdziwego testowania materacy. Produkt jest dostarczany pod Twoje drzwi, rozkładasz go na swoim łóżku i testujesz go, nawet do 45 dni! Daje Ci to możliwość sprawdzenia, czy materac dopasowuje się do Twojego sposobu spania.

Podsumowując, dlaczego warto robić zakupy online:

-oszczędzają Wasz czas,

-możecie spokojnie przeanalizować co jest dla Was najlepsze,

-produkty są stosunkowo tańsze niż w sklepie stacjonarnym,

-są wygodniejsze i dostępne 24h na dobę,

-w łatwy sposób możecie poradzić się zaufanych osób,

-produkt dostajecie pod drzwi i testujecie go w domowym zaciszu.