Darmowa dostawa materacy

 

Koszty wysyłki

Na terenie całego kraju dostawa kurierem jest bezpłatna

Czas doręczenia przesyłki

Dostawa 3 do 5 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę.

Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu lub telefonicznie.

Po opuszczeniu magazynu dostawa zajmuje od 1 do 3 dni roboczych.

  darmowa dostawa

Przy odbiorze sprawdź przesyłkę

Odbierając przesyłkę od kuriera sprawdź, czy przesyłka nie posiada poważnych uszkodzeń np. mocne roztarganie kartonu, rozcięcie foli. Następnie oceń, czy nie doszło do uszkodzenia zawartości paczki.

Klient nie ma obowiązku przyjęcia przesyłki, gdy produkt ( nie opakowanie) został uszkodzony. A sytuacja powinna zostać opisana w protokole przez kuriera.

W przypadku szkody ukrytej ( widoczna dopiero po odpakowaniu produktu), prosimy o pilny kontakt, gdyż uszkodzenie musi zostać zgłoszone do firmy kurierskiej w terminie 7 dni od dnia przyjęcia przesyłki. W późniejszym terminie, reklamacje wynikające z uszkodzenia produktu w transporcie nie będą uznawane.

Zwrot materaca

Sklep matinee.pl daje możliwość darmowego testowania i zwrotu materaca przez okres 45 dni od dnia dostawy do Państwa domu/mieszkania. Jeśli z jakiegoś powodu zakupiony materac nie spełnia Waszych oczekiwań można go zwrócić lub wymienić w terminie do 45 dni bez podania przyczyny. Pamiętajcie że do pozostałych towarów/akcesoriów (poduszek, stelaży łóżek itp) obowiązuje ustawowy termin zwrotu tj. 14 dni od daty dostawy i odsyłacie je na własny koszt. Ważne jest aby w tym terminie przesłać nam wypełniny formularz odstąpienia od umowy.

Po weryfikacji zgłoszenia przez naszego pracownika otrzymacie mailowe potwierdzenie przyjęcia formularza zwrotu oraz etykietę do wydrukowania i naklejenia na zwracany produkt. Po otrzymaniu potwierdzenia i etykiety z naszej strony produkty należy dobrze zapakować i odesłać na adres:

S&S Group

Młyńska 14

63-600 Kępno

606 894 812