Poznaj komentarze naszych klientów

Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)
Rodonit

Cieszę się, że wybrałam materac Rodonit. Pianka wysokoelastyczna jest genialna. Zakup przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

(Dorota Jaskrawska )
Polecam.

Zdecydowałam się na wybór materaca z pianką termoelastyczną, skuszona odprężeniem i relaksem. Po ponad miesiącu użytkowania mogę potwierdzić, że faktycznie tak jest! Budzę się wyspana. :)

(Dominika Z. )
Udany zakup

Wygodny, wysoki materac. Śpi się bardzo dobrze.

(Adam Tomczak)
Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)

Metody płatności - wybierz dogodną dla Ciebie formę płatności

 

Zapłata poprzez system Przelewy24

W Matinee możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym (w tym również kartą kredytową). Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę Matinee, a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone.

metoda płatności

Przedpłata przelewem bankowym 

Jeśli jako metodę płatności wybierzesz przedpłatę przelewem bankowym, po złóżeniu zamówienia otrzymasz dwie wiadomości e-mail zawierające wszystkie istotne informacje. W pierwszej wiadomości otrzymasz powierdzenie wpłynięcia do nas zamówienia. W kolejnej wiadomości prześlemy Ci wszystkie informacje niezbędne do dokonania przelewu.

Za pobraniem

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz przy odbiorze przesyłki. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. W przypadku zwrotu towarów, kwota zostanie zwrócona przelewem na konto. Numer konta bankowego należy podać na formularzu zwrotnym.

 

System ratalny

system ratalny

Prowadzimy sprzedaż ratalną naszych produktów. System płatności ratalnych obsługiwany jest przez Santander Bank.