Witaj na matinee.pl

Wypróbuj nasze materace

Zobacz

Metody płatności - wybierz dogodną dla Ciebie formę płatności

 

Zapłata poprzez system Przelewy24

W Matinee możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym (w tym również kartą kredytową). Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę Matinee, a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone.

metoda płatności

Przedpłata przelewem bankowym 

Jeśli jako metodę płatności wybierzesz przedpłatę przelewem bankowym, po złóżeniu zamówienia otrzymasz dwie wiadomości e-mail zawierające wszystkie istotne informacje. W pierwszej wiadomości otrzymasz powierdzenie wpłynięcia do nas zamówienia. W kolejnej wiadomości prześlemy Ci wszystkie informacje niezbędne do dokonania przelewu.

Za pobraniem

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz przy odbiorze przesyłki. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. W przypadku zwrotu towarów, kwota zostanie zwrócona przelewem na konto. Numer konta bankowego należy podać na formularzu zwrotnym.

 

System ratalny

system ratalny

Prowadzimy sprzedaż ratalną naszych produktów. System płatności ratalnych obsługiwany jest przez Santander Bank. 


Materac dostarczany w pudełku

DOSKONAŁA KOMPRESJA

Wykorzystując najnowszą technologię kompresji materacy, pakujemy je w wygodne pudełko. Nie musisz przeciskać się z ogromnym materacem przez klatkę schodową, wnosić go po schodach i przepychać przez drzwi do sypialni. My dostarczymy Ci go za darmo, prosto pod drzwi.

A Ty swobodnie rozłożysz zrolowany materac bez konieczności angażowania sąsiada.

Odpakowywanie materaca Matinee