Poznaj matinee.pl

Matinee.pl powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku materacowego. Podstawową gałęzią naszej działalności jest produkcja materacy dopasowanych do potrzeb Klientów. Przez wiele lat doskonaliliśmy się w swojej branży. W tym czasie zgromadziliśmy zespół wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesne zaplecze produkcyjne.

Dziś zajmujemy się również produkcją nowoczesnych, designerskich łóżek tapicerowanych. Wyróżnia nas bardzo duża elastyczność produkcyjna. Nietypowe wymiary materacy, ekskluzywny pikowany pokrowiec czy zmiana tapicerki w łóżku nie są dla nas problemem.

Jak zmieniamy rynek materacy ?

Współpracujemy z najlepszymi Polskimi i zagranicznymi dostawcami

Zależy nam, aby nasze materace i łóżka były niebywale wygodne i sprawiały swoim użytkownikom radość. Dlatego dążymy, żeby komponenty używane przez nas w procesie produkcyjnym były najwyższej jakości i posiadały odpowiednie certyfikaty.


Kochamy rozmawiać o łóżkach i materacach

Łóżka i materace są naszą pasją, więc długie rozmowy z naszymi Klientami nie są dla nas czymś nowym. Najwyższym celem podczas rozmowy jest doradzenie właściwego łóżka lub dobranie odpowiedniego materaca. Nasza wiedza zdobywana przez wiele lat pomaga nam w tych niejednokrotnie ważnych dla Klienta rozmowach.


Wprowadzamy nowe trendy w branży meblowej

Dzięki współpracy z projektantami wnętrz i czasopismami branżowymi mamy ogromny wgląd w najnowsze trendy rynku meblarskiego. Niejednokrotnie bierzemy udział w ich wyznaczaniu poprzez wprowadzanie do naszej oferty designerskich, nowoczesnych produktów. 

Dziękujemy za zakupy na naszym sklepie!