Witaj na matinee.pl

Wypróbuj nasze materace

Zobacz

Dla sportowców Jest 2 produktów

Materace dla sportowców. Sportowcy to wyjątkowa grupa osób, która stosuje specjalną dietę i przebywa pod stałą opieką trenerów i rehabilitantów. Aby mięśnie sportowca mogły się zregenerować po intensywnym wysiłku, warto zainwestować również w wysokiej jakości materac, który adresowany jest właśnie do sportowców. W naszej ofercie znajdują się materace w wersji Comfort oraz Premium. Poznaj je bliżej i zdecyduj, który w większym stopniu odpowiada Twoim potrzebom.

Materac dla sportowców Comfort

W linii Comfort przygotowaliśmy materac dla sportowców Aragonit, który zapewni Twojemu ciału regenerację i głębokie odprężenie. W 22-centymetrowym materacu o twardości H2 zastosowaliśmy piankę lateksową (2 cm), matę termoelastyczną (2 cm), system pocket (13 cm) oraz piankę podtrzymującą (3 cm). Dziurkowana powierzchnia systemu open cell latex sprawia, że Aragonit ma właściwości hipoalergiczne i antygrzybicze, dzięki czemu blokuje rozwój mikroorganizmów wewnątrz materaca. Co więcej, połączenie pianki lateksowej z matą termoelastyczną zapewnia idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała i korzystnie wpływa na krążenie krwi. Materac dla sportowców w wersji Comfort możesz testować w swoim domu przez 30 dni. Jeśli po upływie miesiąca nie odczujesz różnicy, zwrócimy Ci pieniądze.

Materac dla sportowców Premium

Adresowany do sportowców materac Active Sport to najwyższej jakości produkt, który zagwarantuje Ci maksymalne odprężenie nawet po najcięższym treningu. 24-centymetrowy materac dla sportowców o twardości H2/H3 wyposażyliśmy w piankę lateksową (3 cm), piankę podtrzymującą (2 cm), system pocket (13 cm), matę kokosową (0,6 cm) oraz matę wysokoelastyczną (3 cm). Zastosowanie maty kokosowej zapobiega zatrzymywaniu wilgoci wewnątrz materaca i delikatnie utwardza jego konstrukcję, stanowiąc dodatkowe podparcie dla kręgosłupa. Materac Active Sport jest dwustronny, dlatego sam decydujesz, czy wolisz spać na twardszej, czy bardziej miękkiej powierzchni. Z kolei wykorzystanie maty wysokoelastycznej sprawia, że materac jest wytrzymały, odporny na odkształcenia i idealnie dopasowany do kształtu sylwetki. Materac dla sportowców Active Sport możesz testować przez 45 dni.
Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego specjalisty, który profesjonalnie doradzi wybór odpowiedniego materaca.


Materac dostarczany w pudełku

DOSKONAŁA KOMPRESJA

Wykorzystując najnowszą technologię kompresji materacy, pakujemy je w wygodne pudełko. Nie musisz przeciskać się z ogromnym materacem przez klatkę schodową, wnosić go po schodach i przepychać przez drzwi do sypialni. My dostarczymy Ci go za darmo, prosto pod drzwi.

A Ty swobodnie rozłożysz zrolowany materac bez konieczności angażowania sąsiada.

Odpakowywanie materaca Matinee