Filtruj według

Cena

683 1080

Rozmiar (cm)

Twardość

więcej... mniej

Dodatkowe warstwy

więcej... mniej

Inne właściwości

więcej... mniej
Filtry

Poznaj komentarze naszych klientów

Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)
Rodonit

Cieszę się, że wybrałam materac Rodonit. Pianka wysokoelastyczna jest genialna. Zakup przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

(Dorota Jaskrawska )
Polecam.

Zdecydowałam się na wybór materaca z pianką termoelastyczną, skuszona odprężeniem i relaksem. Po ponad miesiącu użytkowania mogę potwierdzić, że faktycznie tak jest! Budzę się wyspana. :)

(Dominika Z. )
Udany zakup

Wygodny, wysoki materac. Śpi się bardzo dobrze.

(Adam Tomczak)
Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)

Przy bólach kręgosłupa

Jest 8 produktów.

Bóle kręgosłupa potrafią spędzić sen z powiek. Mamy jednak rozwiązanie, które sprawi, że dolegliwość ta zostanie zmniejszona lub całkowicie wyeliminowana. Materac na bóle kręgosłupa w linii Comfort lub Premium to produkt, który pozwoli Ci spokojnie spać i zapomnieć o dolegliwościach bólowych. W naszych produktach zastosowaliśmy najwyższej jakości materiały, które zostały poddane wielokrotnym testom. Jeśli ból kręgosłupa jest problemem, który dotyczy właśnie Ciebie, wybierz jeden z dedykowanych Twojej dolegliwości materacy Matinee. Przy bólach kręgosłupa polecamy wysokie materace, mierzące minimum 20 cm.

Materac na bóle kręgosłupa Comfort

W linii Comfort przygotowaliśmy materace na bóle kręgosłupa o wysokości 21-23 cm i twardości H1, H1/H2, H2, h2/H2, H2/h2 oraz H4/H2. W każdym materacu Comfort znajduje się system pocket, który jest wyposażony w 7 stref nacisku, dzięki czemu zapewnia ciału wsparcie proporcjonalne do wagi i sprawia, że kręgosłup znajduje się w odpowiedniej pozycji podczas snu. W materacach Lapis, Selenit i Ametyst zastosowano pojedynczą lub podwójną warstwę maty termoelastycznej, która odpowiada za idealnie dopasowanie materaca do kształtu ciała. W modelach Ametyst, Diaspor, Rubin oraz Karneol wykorzystano natomiast matę kokosową (o grubości 0,6 cm lub 2 cm), która zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Materac na bóle kręgosłupa z warstwą maty kokosowej polecamy szczególnie osobom z dolegliwością bólową, które dzielą łóżko z partnerem. Materace Diaspor, Rubin i Karneol zostały również wyposażone w jedną lub dwie warstwy 2-centymetrowej pianki lateksowej, która jest niezwykle sprężysta, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, nie powodując ucisku. Materac z pianką lateksową polecany jest szczególnie osobom cierpiącym na chroniczne bóle pleców.

Materac na bóle kręgosłupa Premium

Nasze luksusowe materace na bóle pleców w linii Premium mają 23-24 cm wysokości i dostępne są w twardości H1/H2, H2/h2 oraz H2. W każdym materacu Premium zastosowano system pocket (13 cm), piankę lateksową (3 cm lub 4 cm) oraz matę wysokoelastyczną (2 cm, 3 cm lub 4 cm). Materac na bóle kręgosłupa Active Sport został dodatkowo wyposażony w piankę podtrzymującą (2 cm) oraz matę kokosową (0,6 cm), a w materacu Dubai Line znajdziemy również matę termoelastyczną (3 cm) oraz matę kokosową (0,6 cm).

Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego specjalisty, który profesjonalnie doradzi wybór odpowiadającego Twoim potrzebom materaca. Przy poważnych urazach kręgosłupa wybór materaca powinien zostać skonsultowany z rehabilitantem lub ortopedą.