Witaj na matinee.pl

Wypróbuj nasze materace

Zobacz

Dla puszystych Jest 6 produktów

W trosce o komfort i spokojny sen naszych Klientów stworzyliśmy trzy linie materacy adresowanych do osób o puszystych kształtach. Osoby puszyste powinny korzystać z materacy twardych, które będą utrzymywały ich sylwetkę w prawidłowej pozycji podczas snu. Wybierając jeden z naszych materacy Standard, Comfort lub Premium, otrzymujesz produkt, który zapewni Ci wygodę każdej nocy i dawkę nowej energii każdego poranka. Na wszystkie materace dla puszystych udzielamy 10-letniej gwarancji. Umożliwiamy wybór materaca w następujących rozmiarach: 80 × 200, 90 × 200, 100 × 200, 120 × 200, 140 × 200, 160 × 200 oraz 180 × 200 cm.

Materace dla puszystych Standard

W linii Standard przygotowaliśmy materac Bazalt (twardość: H3), w którym zastosowaliśmy podwójną warstwę maty kokosowej. W tym modelu wykorzystano również system pocket i piankę podtrzymującą, a materac zapakowany jest w wysokiej jakości pokrowiec Luna. Model Bazalt nie podlega rolowaniu, ze względu na zastosowanie podwójnej warstwy kokosa. Okres testowania materaca w domu trwa 14 dni.

Materace dla puszystych Comfort

W kolekcji Comfort znalazły się materace dla puszystych Alexandrit (H3/H2), Heliodor (H3) oraz Korund (H4/H3), w których zastosowano pojedynczą lub podwójną warstwę maty kokosowej. Wszystkie materace dla puszystych w linii Comfort wyposażone są również w niezawodny system pocket oraz wydłużającą żywotność materaca piankę podtrzymującą. Materace Comfort można kupić z jednym z naszych luksusowych pokrowców. Zamówiony produkt wysyłamy bezpłatnie w ciągu 3-4 dni, a model Alexandrit rolujemy i pakujemy w poręczny karton. Wybrany materac możesz testować przez 30 dni.

Materace dla puszystych Premium

Osobom puszystym oferujemy również nasze luksusowe materace w wersji Premium – Dubai Line (H2) oraz Active Sport (H2/H3). Do materacy Premium polecamy nasz dedykowany antyalergiczny pokrowiec Kaszmir wyposażony w specjalną siatkę 3D, która jest odpowiedzialna za utrzymywanie optymalnej temperatury podczas snu. W modelach Premium zastosowano pojedynczą warstwę maty kokosowej, a także system pocket, hipoalergiczną piankę lateksową (open cell latex) i wyjątkowo sprężystą matę wysokoelastyczną HR. Materac Dubai Line wyposażyliśmy również w dopasowującą się do kształtu ciała responsywną matę termoelastyczną. Oba modele rolujemy i pakujemy w poręczny karton, a każdy materac Premium możesz testować w swoim domu przez 45 dni. Materace dla puszystych w wersji Premium polecamy szczególnie alergikom i osobom szukającym produktów najwyższej jakości.


Materac dostarczany w pudełku

DOSKONAŁA KOMPRESJA

Wykorzystując najnowszą technologię kompresji materacy, pakujemy je w wygodne pudełko. Nie musisz przeciskać się z ogromnym materacem przez klatkę schodową, wnosić go po schodach i przepychać przez drzwi do sypialni. My dostarczymy Ci go za darmo, prosto pod drzwi.

A Ty swobodnie rozłożysz zrolowany materac bez konieczności angażowania sąsiada.

Odpakowywanie materaca Matinee