Filtruj według

Cena

526 1080

Rozmiar (cm)

Twardość

więcej... mniej

Dodatkowe warstwy

więcej... mniej

Inne właściwości

więcej... mniej
Filtry

Poznaj komentarze naszych klientów

Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)
Rodonit

Cieszę się, że wybrałam materac Rodonit. Pianka wysokoelastyczna jest genialna. Zakup przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

(Dorota Jaskrawska )
Polecam.

Zdecydowałam się na wybór materaca z pianką termoelastyczną, skuszona odprężeniem i relaksem. Po ponad miesiącu użytkowania mogę potwierdzić, że faktycznie tak jest! Budzę się wyspana. :)

(Dominika Z. )
Udany zakup

Wygodny, wysoki materac. Śpi się bardzo dobrze.

(Adam Tomczak)
Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)

Antyalergiczny

Jest 9 produktów.

Materace antyalergiczne. Szybko rozwijający się świat, w którym żyjemy, niesie ze sobą coraz to nowe wyzwania. Istną plagą ostatnich kilkudziesięciu lat stały się alergie. Obecnie co czwarty Polak boryka się z alergią, nie tylko na czynniki naturalne, takie jak rośliny, kurz czy roztocza, lecz także na coraz częściej występujące substancje chemiczne. Firma Matinee idzie z duchem czasu, dlatego pomyśleliśmy też o klientach zmagających się z alergiami. W naszej ofercie znajdziecie aż dziewięć modeli wysokiej jakości przetestowanych hipoalergicznie materacy. Antyalergiczne materace są produkowane z odpowiednich dla alergików materiałów – cena obejmuje pokrowiec z wybranej tkaniny (może się ona różnić w zależności od wybranego tworzywa oraz wzoru). Klient wybiera z trzech kolekcji materacy – standard, comfort lub premium. Każda kategoria oznacza wysoką jakość materaca. Bierzemy także pod uwagę preferencje i styl życia naszego klienta. Oferujemy materace antyalergiczne dla sportowców (dostosowane do nocnej regenarcji mięśni), hamujące rozwój bakterii ze specjalnej lateksowej pianki oraz różne stopnie twardości materaca. Z materacami antyalergicznymi Matinee alergia nie stanowi żadnego ograniczenia.

Gdy alergia spędza Ci sen z powiek – materace antyalergiczne

Materace antyalergiczne – z jakich materiałów korzystamy?

Najważniejszą rolę w walce z drobnoustrojami pełnią u nas lateks i kokos. Nasze materace antyalergiczne pokryte są specjalną pianką z jednego z wymienionych materiałów, które posiadają właściwości antybakteryjne i antygrzybicze. Dzięki temu są wyjątkowo higieniczne i przyjazne dla alergików. Możliwy jest zakup materaca antyalergicznego powleczonego pianką zawierającą oba tworzywa, w zależności od preferencji bądź nasilenia alergii. Materace antyalergiczne mogą być powlekane pianką antyalergiczną z jednej lub z obu stron. Materiały, z których korzystamy zostały przebadane pod kątem hipoalergiczności i są bezpieczne dla zdrowia klientów. Istnieje jednak pewien odsetek ludzi mających uczulenie na lateks. Osobom, które podejrzewają u siebie takie uczulenie, proponujemy zakup innego materaca z naszej bogatej oferty.

Na co jeszcze zwrócić uwagę kupując materace antyalergiczne

Istotny jest również dobór pokrowca. Mamy do wyboru pięć rodzajów pokrowców (ich całościowy opis można znaleźć przy poszczególnych materacach, w zakładce Poznaj właściwości naszych pokrowców). Alergikom dedykujemy pokrowiec Aloe Vera z wyciągiem z liści aloesu. Dzięki niemu materace antyalergiczne wyposażone są w dodatkową ochronę przed bakteriami i roztoczami, oraz posiadają właściwości łagodzące i pielęgnujące skórę. Specjalny rodzaj pikowania jest odpowiedzialny za właściwe rozprowadzanie wilgoci wynikającej z pocenia się, które jest naturalnym zjawiskiem podczas snu. Pikowanie potęguje skuteczność materaca antyalergicznego. Pokrowiec ozdobiony jest estetycznym wzorem w kształcie roślinki aloesa.

Materace antyalergiczne – na zapewnienie spokojnego snu

Nasze materace antyalergiczne są dostosowane do wszelkich potrzeb osób cierpiących z powodu alergii. Przy doborze materiałów i konstrukcji naszych materacy kierowaliśmy się zarówno specyficznymi wymogami alergików, jak i zapewnieniem im odpowiedniej wygody potrzebnej do nocnej regeneracji sił. Korzystamy z jakościowych, trwałych i komfortowych materiałów, mających działanie antyseptyczne oraz pielęgnacyjne, dzięki czemu nasze materace antyalergiczne działają kojąco także przy atopowym zapaleniu skóry. Nasze materace stanowią doskonałe uzupełnienie dla antyalergicznej bielizny nocnej i pościeli, maksymalnie otulając alergików bezpiecznym i przyjemnym w kontakcie z wrażliwą skórą materiałem kilka warstw w głąb. Materace antyalergiczne wymagają rzadszego czyszczenia, co oszczędza naszym klientom fatygi także w czasie dnia. I co najważniejsze – z materacem antyalergicznym każda noc będzie spokojna. Koniec z nocnymi pobudkami na kichanie lub drapanie, które rano skutkują niewyspaniem, a w efekcie gorszym nastrojem przez cały dzień. Zapewniamy to dziesięcioletnią gwarancją na każdy materac.