Witaj na matinee.pl

Wypróbuj nasze materace

Zobacz

Właściwości Jest 24 produktów

Nasze materace sprężynowe mają szereg niezwykłych właściwości i adresowane są zarówno do osób zmagających się z problemami zdrowotnymi, jak i Klientów mających wysokie wymagania. Sprawdź właściwości naszych materacy i wybierz produkt w klasie Standard, Comfort lub Premium, który odpowiada Twoim potrzebom.

Rozmiar i cena

Wszystkie materace sprężynowe dostępne są w rozmiarach 80 × 200, 90 × 200, 100 × 200, 120 × 200, 140 × 200, 160 × 200 oraz 180 × 200 cm, a ich ceny wahają się od 313 zł do 1053 zł, w zależności od rozmiaru i zastosowanych komponentów.

Twardość

Oferujemy zarówno miękkie, jak i twarde materace w linii Standard, Comfort oraz Premium. W naszym sklepie internetowym znajdziesz materace miękkie (H1), średnie (H2), średnie/twarde (H2/H3), twarde (H3) oraz bardzo twarde (H4). Wybierz materac zgodnie z własnymi preferencjami lub zaleceniami lekarza.

Dodatkowe warstwy

Bazą prawie wszystkich materacy Matinee jest system pocket, czyli mata o punktowej elastyczności składająca się z 262 sprężyn na metr kwadratowy. Każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszeni i działa niezależnie od reszty, gwarantując podparcie dla kręgosłupa i komfort dla śpiących razem partnerów. Oprócz tego poszczególne modele materacy zostały wyposażone w dodatkowe warstwy pianki lateksowej, maty kokosowej, pianki termoelastycznej lub pianki wysokoelastycznej o zróżnicowanych właściwościach.

Materace antyalergiczne i produkty adresowane do konkretnych osób

Nasze materace kieszeniowe adresujemy m.in. do osób, które zmagają się z problemami zdrowotnymi, takimi jak alergie, bóle kręgosłupa, bóle mięśni lub stres. Alergikom polecamy materace antyalergiczne, które skutecznie blokują rozwój alergenów, takich jak bakterie, grzyby oraz roztocza. Materace antyalergiczne produkowane są przy użyciu pianki lateksowej oraz maty kokosowej, które odprowadzają wilgoć na zewnątrz i mają właściwości antyalergiczne. Oferujemy również doskonałej jakości materace dla sportowców, których mięśnie wymagają regeneracji oraz odprężenia, a także materace dla osób z bólami kręgosłupa, które pragną zredukować ból i spać spokojnie. W naszej ofercie znajdują się również delikatne i miękkie materace dla dzieci, wzbogacone o jedną lub dwie warstwy maty kokosowej materace dla osób puszystych, a także niezwykle wygodne materace dla par, w których wykorzystano technologię pocket sprawiającą, że osoba śpiąca obok nie odczuwa ruchów partnera.
Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego specjalisty, który profesjonalnie doradzi wybór odpowiadającego Twoim potrzebom materaca.


Materac dostarczany w pudełku

DOSKONAŁA KOMPRESJA

Wykorzystując najnowszą technologię kompresji materacy, pakujemy je w wygodne pudełko. Nie musisz przeciskać się z ogromnym materacem przez klatkę schodową, wnosić go po schodach i przepychać przez drzwi do sypialni. My dostarczymy Ci go za darmo, prosto pod drzwi.

A Ty swobodnie rozłożysz zrolowany materac bez konieczności angażowania sąsiada.

Odpakowywanie materaca Matinee