Filtruj według

Cena

469 1080

Rozmiar (cm)

Twardość

więcej... mniej

Dodatkowe warstwy

więcej... mniej

Inne właściwości

więcej... mniej
Filtry

Poznaj komentarze naszych klientów

Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)
Rodonit

Cieszę się, że wybrałam materac Rodonit. Pianka wysokoelastyczna jest genialna. Zakup przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

(Dorota Jaskrawska )
Polecam.

Zdecydowałam się na wybór materaca z pianką termoelastyczną, skuszona odprężeniem i relaksem. Po ponad miesiącu użytkowania mogę potwierdzić, że faktycznie tak jest! Budzę się wyspana. :)

(Dominika Z. )
Udany zakup

Wygodny, wysoki materac. Śpi się bardzo dobrze.

(Adam Tomczak)
Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)

Materace Termoplastyczne

Jest 6 produktów.

Responsywna mata termoelastyczna, która stanowi bazę naszych materacy termoelastycznych, to pianka o bardzo wysokiej gęstości, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury. Zastosowanie maty termoelastycznej memory zapewnia użytkownikowi materaca niezwykłe odprężenie oraz wygodę, o jakiej marzył od dawna. Pianka elastyczna dosłownie otula ciało, gwarantując spokojny sen przez całą noc. W naszych materacach termoelastycznych zastosowaliśmy również niezastąpiony system pocket, czyli matę o punktowej elastyczności, która zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Zapoznaj się z naszymi propozycjami materacy termoelastycznych w linii Standard, Comfort oraz Premium i wybierz produkt, który odpowiada Twoim preferencjom.

Materac termoelastyczny Standard

W linii Standard oferujemy materac termoelastyczny Dioryt składający się z responsywnej maty termoelastycznej, systemu pocket, pianki podtrzymującej i przyjemnego w dotyku pokrowca Luna. Dioryt jest miękkim materacem termoelastycznym (H1) adresowanym głównie do dzieci oraz lekkich osób, które lubią spać na miękkich materacach. Na materac termoelastyczny w wersji Standard udzielamy 10-letniej gwarancji, zapewniając równocześnie możliwość 14-dniowego testowania w domu.

Materac termoelastyczny Comfort

Na linię Comfort składają się cztery wysokiej jakości materace: Selenit, Ametyst, Lapis oraz Aragonit. W każdym materacu Comfort zastosowano piankę termoelastyczną memory oraz kieszeniowy system pocket. W materacach Selenit, Ametyst i Aragonit zastosowano również przedłużającą żywotność materaca piankę podtrzymującą, a w modelu Aragonit dodatkowo wykorzystano system open cell latex, czyli 2-centymetrową warstwę hipoalergicznej pianki lateksowej, która utrzymuje chłód i nadaje sprężystość. Każdy materac termoelastyczny w wersji Comfort możesz kupić z pokrowcem Kaszmir 3D, Silver Black, Aloe Vera lub Natural. Na materace Comfort udzielamy 10-letniej gwarancji, umożliwiając równocześnie 30-dniowe testowanie w domu.

Materac termoelastyczny Premium

W klasie Premium przygotowaliśmy dwa materace termoelastyczne – Dubai Line oraz Comfort Line. Oprócz wysokiej jakości maty termoelastycznej visco w materacach Premium zastosowaliśmy również piankę lateksową (3 cm lub 4 cm) i system pocket (13 cm), a do materaca Dubai Line dodaliśmy również matę wysokoelastyczną oraz matę kokosową. Materac termoelastyczny Premium kupisz z pokrowcem Kaszmir 3D, Silver Black, Aloe Vera lub Natural. Wszystkie materace w wersji Premium objęte są 10-letnią gwarancją i 45-dniowym okresem testowym w domu.

Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego specjalisty, który profesjonalnie doradzi wybór odpowiedniego materaca.