Witaj na matinee.pl

Wypróbuj nasze materace

Zobacz

Materace Termoplastyczne Jest 7 produktów

Materace Termoplastyczne

Responsywna mata termoelastyczna, która stanowi bazę naszych materacy termoelastycznych, to pianka o bardzo wysokiej gęstości, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury. Zastosowanie maty termoelastycznej memory zapewnia użytkownikowi materaca niezwykłe odprężenie oraz wygodę, o jakiej marzył od dawna. Pianka elastyczna dosłownie otula ciało, gwarantując spokojny sen przez całą noc. W naszych materacach termoelastycznych zastosowaliśmy również niezastąpiony system pocket, czyli matę o punktowej elastyczności, która zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Zapoznaj się z naszymi propozycjami materacy termoelastycznych w linii Standard, Comfort oraz Premium i wybierz produkt, który odpowiada Twoim preferencjom.

Materac termoelastyczny Standard

W linii Standard oferujemy materac termoelastyczny Dioryt składający się z responsywnej maty termoelastycznej, systemu pocket, pianki podtrzymującej i przyjemnego w dotyku pokrowca Luna. Dioryt jest miękkim materacem termoelastycznym (H1) adresowanym głównie do dzieci oraz lekkich osób, które lubią spać na miękkich materacach. Na materac termoelastyczny w wersji Standard udzielamy 10-letniej gwarancji, zapewniając równocześnie możliwość 14-dniowego testowania w domu.

Materac termoelastyczny Comfort

Na linię Comfort składają się cztery wysokiej jakości materace: Selenit, Ametyst, Lapis oraz Aragonit. W każdym materacu Comfort zastosowano piankę termoelastyczną memory oraz kieszeniowy system pocket. W materacach Selenit, Ametyst i Aragonit zastosowano również przedłużającą żywotność materaca piankę podtrzymującą, a w modelu Aragonit dodatkowo wykorzystano system open cell latex, czyli 2-centymetrową warstwę hipoalergicznej pianki lateksowej, która utrzymuje chłód i nadaje sprężystość. Każdy materac termoelastyczny w wersji Comfort możesz kupić z pokrowcem Kaszmir 3D, Silver Black, Aloe Vera lub Natural. Na materace Comfort udzielamy 10-letniej gwarancji, umożliwiając równocześnie 30-dniowe testowanie w domu.

Materac termoelastyczny Premium

W klasie Premium przygotowaliśmy dwa materace termoelastyczne – Dubai Line oraz Comfort Line. Oprócz wysokiej jakości maty termoelastycznej visco w materacach Premium zastosowaliśmy również piankę lateksową (3 cm lub 4 cm) i system pocket (13 cm), a do materaca Dubai Line dodaliśmy również matę wysokoelastyczną oraz matę kokosową. Materac termoelastyczny Premium kupisz z pokrowcem Kaszmir 3D, Silver Black, Aloe Vera lub Natural. Wszystkie materace w wersji Premium objęte są 10-letnią gwarancją i 45-dniowym okresem testowym w domu.

Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego specjalisty, który profesjonalnie doradzi wybór odpowiedniego materaca.


Materac dostarczany w pudełku

DOSKONAŁA KOMPRESJA

Wykorzystując najnowszą technologię kompresji materacy, pakujemy je w wygodne pudełko. Nie musisz przeciskać się z ogromnym materacem przez klatkę schodową, wnosić go po schodach i przepychać przez drzwi do sypialni. My dostarczymy Ci go za darmo, prosto pod drzwi.

A Ty swobodnie rozłożysz zrolowany materac bez konieczności angażowania sąsiada.

Odpakowywanie materaca Matinee