Filtruj według

Cena

465 1001

Rozmiar (cm)

Twardość

więcej... mniej

Dodatkowe warstwy

więcej... mniej

Inne właściwości

więcej... mniej
Filtry

Poznaj komentarze naszych klientów

Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)
Rodonit

Cieszę się, że wybrałam materac Rodonit. Pianka wysokoelastyczna jest genialna. Zakup przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

(Dorota Jaskrawska )
Polecam.

Zdecydowałam się na wybór materaca z pianką termoelastyczną, skuszona odprężeniem i relaksem. Po ponad miesiącu użytkowania mogę potwierdzić, że faktycznie tak jest! Budzę się wyspana. :)

(Dominika Z. )
Udany zakup

Wygodny, wysoki materac. Śpi się bardzo dobrze.

(Adam Tomczak)
Materac Active w pokrowcu kaszmirowym

Polecam materac. Zakupiłam go niecałe 3 miesiące temu. Śpi się wygodnie, produkt zgodny z opisem i bardzo przyjemny kontakt ze sprzedającym.

(Monika B.)

Materace Kokosowe

Jest 13 produktów.

Materac kokosowy 160x200 i inne to produkt adresowany zarówno do osób puszystych, jak i tych zmagających się z bólami mięśni i kręgosłupa. Materac z warstwą maty kokosowej, złożonej w 100% z naturalnego włókna kokosowego, wybierają chętnie również te osoby, które preferują twarde materace. Taki produkt sprawdzi się świetnie w sypialni pary, pomiędzy którą występuje duża różnica wagi, gdyż ciało osoby cięższej będzie mocniej podparte warstwą maty kokosowej. Co więcej, materac kokosowy wchłania wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz oraz cechuje się właściwościami antyalergicznymi i antygrzybiczymi, dlatego może być również stosowany przez alergików. Materace, w których zastosowano podwójną warstwę maty kokosowej (Bazalt, Korund, Karneol, Heliodor), nie mogą być rolowane. Pozostałe modele wysyłamy w poręcznym pudełku.

Materac kokosowy Standard

W linii Standard przygotowaliśmy materace kokosowe Antracyt (twardość H2/h2), Aplit (H2/h2), Bazalt (h2) oraz Margiel (H2). Każdy materac kokosowy w wersji Standard ma 19 cm i zawiera jedną lub dwie warstwy 2-centymetrowej pianki podtrzymującej oraz 13-centymetrowy system pocket. W materacach Antracyt, Bazalt oraz Margiel zastosowaliśmy pojedynczą warstwę maty kokosowej, natomiast w modelu Bazalt znajdują się dwie warstwy kokosa, dzięki czemu jest to jeden z naszych najtwardszych materacy. Jeśli szukasz materaca kokosowego z warstwą pianki lateksowej, wybierz model Aplit, który jest doskonałym materacem dla alergików i osób, które pragną pozbyć się ze swojej sypialni wilgoci i uniemożliwić rozwój mikroorganizmom. W wersji Standard oferujemy również materac kokosowy z warstwą maty termoelastycznej, która pod wpływem ciepła wydzielanego przez ciało idealnie się do niego dopasowuje i zapewnia maksymalne odprężenie. Materac kokosowy w wersji Standard kupisz w rozmiarach: 80 × 200, 90 × 200, 100 × 200, 120 × 200, 140 × 200, 160 × 200 i 180 × 200 cm.

Materac kokosowy Comfort

Do naszych materacy kokosowych Comfort zaliczamy: Alexandrit, Ametyst, Diaspor, Heliodor, Karneol, Korund i Rubin. Materace kokosowe Comfort mają 22-23 cm grubości i są dostępne w twardości H2, h2/H2, h2, H4/H2 oraz H4/h2. We wszystkich modelach zastosowaliśmy 13-centymetrowy system pocket, jedną lub dwie warstwy maty kokosowej (0,6 cm lub 2 cm) oraz jedną lub dwie warstwy pianki podtrzymującej (2 cm lub 3 cm). Dodatkowo w modelu Ametyst znajduje się 3-centymetrowa warstwa maty termoelastycznej, która sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, a w materacach Diaspor, Karneol i Rubin zastosowaliśmy jedną lub dwie warstwy 2-centymetrowej pianki lateksowej o właściwościach hipoalergicznych. Materac kokosowy Comfort możesz nabyć w rozmiarach: 80 × 200, 90 × 200, 100 × 200, 120 × 200, 140 × 200, 160 × 200 i 180 × 200 cm.

Materac kokosowy Premium

Jeśli szukasz najwyższej jakości materaca kokosowego, mamy dla Ciebie coś specjalnego. Jest to Active Sport, nasz materac Premium o grubości 24 cm i twardości H2/h2. Materac kokosowy Active Sport adresowany jest zarówno do sportowców, jak i osób poszukujących materaca, który zapewni mięśniom głębokie odprężenie i regenerację. W materacu Active Sport zastosowaliśmy matę kokosową (0,6 cm), piankę podtrzymująca (2 cm), system pocket (13 cm), open cell latex (3 cm) oraz luksusową matę wysokoelastyczną (3 cm). Połączenie maty kokosowej z pianką lateksową i wysokoelastyczną sprawia, że materac ten jest niezwykle wytrzymały, hipoalergiczny, odporny na wilgoć i potrafi doskonale dopasować się do kształtu sylwetki, stanowiąc doskonałe wsparcie dla kręgosłupa. Materac kokosowy Premium możesz również nabyć w rozmiarach: 80 × 200, 90 × 200, 100 × 200, 120 × 200, 140 × 200, 160 × 200 i 180 × 200 cm.